UAB „Elteros projektai“ E-komercijos modelio diegimas

es projektai

  • UAB „Elteros projektai“, siekdama ilgalaikėje perspektyvoje išvengti galimų įmonės veiklos ir pajamų kritimų (bei sustiprinti įmonės atsparumą galimiems ekonominiams svyravimams), neužtikrintumo, bankroto, kaip tai atsitiko daliai bendrovių 2020-2021 m. per COVID-19 pandemiją, taip pat siekdama didinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, pritraukti kuo daugiau klientų per elektroninę erdvę. Įmonė įvertino visus įmonėjė vykstančius vidinius bei išorinius procesus ir jų optimizavimo galimybes, įmonės teikiamų paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę, t. y. paslaugų skaitmenizavimo galimybes ir yra pasiruošusi naujų sprendimų įgyvendinimui. Inicijuojamo projekto tikslas - diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti įmonės konkurencingumą rinkoje ir pajamų augimą.
  • Projekto metu bus įdiegti e-sprendimai – kompleksinė informacinių technologijų priemonė (e-parduotuvė), kuri leis efektyviau teikti paslaugas ir prekes elektroninėje erdvėje, valdyti visas sutartis, klientų duomenis bei sutarčių vykdymo kontrolę, darbus ir dokumentus, padės greitai ir tiksliai įvertinti, kaip vykdomos užduotys, kas atsakingi už jų vykdymą ir kt. 
  • Projekto biudžetas (55850,00 Eur); skirtas finansavimas (41887,5 Eur).
  • Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.
  • Projektas įgyvendinamas pagal "E. komercijos modelis COVID-19" priemonę.
  • Projekto trukmė: 2022-03 - 2023-03