Autocentras Juta

Autocentras Juta

Sujungti visas pastato sistemas į vieną bendrą ir ją suprogramuoti – atsakingas ir labai svarbus uždavinys, kuris ne tik suteikia pastatui išmanumo, bet ir užtikrina jo veiklą. Todėl tikrai nuostabos nekelia tai, kad daugiafunkcio automobilių centro „Juta“ automatizavimas buvo patikėtas UAB „Elteros projektai“.

 

„Jutos“ pastato valdymo sistemos (PVS) programavimas sujungė ir kitus objekte atliktus darbus: šildymo, šaldymo ir vėdinimo sistemų, technologinių įrenginių, apšvietimo, gaisrinių sistemų automatizavimą. Taip pat „Elteros projektai“ suprogramavo vandens, šilumos / šalčio ir elektros apskaitos sistemą. Kaip ir kituose dideliuose objektuose, didžiausias sunkumas buvo sujungti daug skirtingų gamintojų sistemų į vieną harmoningai veikiančią visumą. Sistema turėjo būti lanksti, intuityvi ir lengvai valdoma net neįgudusiam vartotojui, be to, veikti taip, kaip numatyta projekte. Vis dėlto tai toli gražu ne vienintelis projekto „Juta“ išskirtinumas. Jis originalus ir tuo, kad naudoti išskirtinai UAB „Elteros projektai“ valdikliai ir specialiai šiam objektui „nuo nulio“ kurta pastato valdymo sistema. Automatikos valdymo dalyje buvo pasitelkti užsienio gamintojų lygį atitinkantys, o kartais ir pralenkiantys UAB „Elteros projektai“ suprojektuoti ir pagaminti valdikliai bei keitikliai, tokie kaip: ELKO800, ELOG2, ERSB4.

 

Daugiau skaitykite: https://structum.lt/straipsnis/naujas-sostines-automobiliu-centras-sekmingas-sudetingu-funkciju-derinys/

Objektas: Autocentras JUTA, Panerių g. 57, Vilnius

Užsakovas: UAB YIT Lietuva